سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد دفتر سازمان ملل متحد در ژنو، نگرانی عمیق اعضای جنبش عدم تعهد را نسبت به وخیم‌تر شدن وضعیت حقوق بشر در سرزمین‌های اشغالی فلسطین (اسرائیل) ابراز و بر حمایت و همبستگی اعضا از دولت و مردم فلسطین تاکید کرد.

به گزارش ایسنا ، محسن نذیری طی سخنانی در بیست و پنجمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل در خصوص گزارش سالانه کمیسر عالی حقوق بشر، در ظرفیت ریاست جنبش غیر متعهدها، ضمن شرکت در این نشست بین المللی که در محل سازمان ملل و با حضور رئیس شورا، کمیسر عالی حقوق بشر، مقامات، سفرا و روسای گروه منطقه ای از جمله سازمان همکاری های اسلامی و اتحادیه عرب برگزار شد، ضمن تاکید بر اصول جهانشمول و وابستگی متقابل مفاهیم حقوق بشری، بر نقش همکاری های بین المللی در ارتقا و حمایت از حقوق بشر تاکید کرد.

سفیر کشورمان ضمن اشاره به تلاش های دفتر کمیسر عالی در زمینه رهیافت توسعه ای مبتنی بر اهداف پس از 2015 سازمان ملل از جمله حق توسعه ، خواستار ارائه ابتکارات و ایده های جدید دفتر کمیسر عالی برای اجرای جریان اصلی حق توسعه در چارچوب کار سازمان ملل متحد شد.

نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد دفتر سازمان ملل متحد در ژنو، در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت تقویت همکاری های بین المللی در زمینه حقوق بشر اظهار کرد: این موضوع می تواند زمینه تحقق هر چه بهتر حق توسعه را فراهم کرده و فاصله بین اعضای و فقرا را کاهش دهد.

نذیری اصل در ادامه با تاکید بر ضرورت رهیافت همکاری بجای تقابل، همچنین ضمن همراهی با خانم کمیسر عالی نسبت به استفاده ازهواپیماهای بدون سرنشین در کشتار غیر نظامیان جهان ابراز نگرانی کرد.

وی ضمن توجه به تلاشهای بعمل آمده توسط دفتر کمیسر عالی در زمینه مقابله با نژاد پرستی و تنفر مذهبی، کلیه اشکال نژاد پرستی، ایجاد تنفر مذهبی، تبعیض نژادی و بیگانه هراسی را که باعث نقض جدی حقوق بشر و آزادی های بنیادین می شوند، محکوم کرد.

سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد دفتر سازمان ملل متحد در ژنو در پایان بر تعهد سازنده اعضای نم (جنبش عدم تعهد) به منظور بسط همکاری بیش از پیش با کلیه طرفین درگیر با کار شورای حقوق بشر با هدف تقویت اعتبار شورا و در نهایت تقویت تلاش های جمعی در چارچوب ارتقا و حمایت از حقوق بشر، تاکید کرد.


تاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.