بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته در مراسم سالگرد هولوکاست در یک موزه در شهر قدس بار دیگر با تکرار اتهامات نخ نمای این رژیم علیه فعالیت های هسته ای ایران، گفت :  ایران هولوکاست را تکذیب و اسراییل را تهدید به نابودی می کند.

به گزارش عصر ایران به نقل از فاکس نیوز نتانیاهو در سخنانی در موزه " واد یاشم " در شهر قدس با اشاره به اینکه شرایط کنونی جهان همانند شرایط قبل از جنگ دوم جهانی و تهدیدهای ناشی از آلمان نازی در آن موقع است ، گفت: هم اکنون نیز مثل همان موقع افرادی تهدید واقعی موجود را نادیده گرفته و به هیچ می انگارند.
 
 نتانیاهو با تشبیه ایران به آلمان دوران نازی از جامعه جهانی خواست تا به طور قاطع در برابر برنامه هسته ای ایران بایستد و به گفته او از ایران بخواهد تا به طور کامل برنامه تولید سلاح هسته ای را کنار بگذارد.

نخست وزیر اسراییل در ادامه گفت جامعه جهانی نباید به خاطر خودداری از برخورد احتمالی نظامی با ایران، تسلیم خواست های تهران شود.

این ادعای اسراییل در حالی است که ایران همواره بر ماهیت صلح آمیز برنامه های هسته ای خود تاکید کرده است و اخیرا با توافقی که با گروه 1+5 داشته است متعهد به کاستن از میزان ذخائر اورانیوم 20 درصد غنی شده خود شده است.

نتانیاهو افزود:" ایران به دنبال نابودی ماست و مشغول غنی سازی اورانیوم در انبارهای زیر زمینی خود است و برای به دست آوردن پلوتونیم آب سنگین تولید می‌کند. ایران به دنبال به دست آوردن موشک‌های قاره پیما است که قادرند کلاهک‌های هسته‌ای حمل کنند و این خطری است که کل دنیا را تهدید می‌کند."

نتانیاهو در حالی این ادعاها را علیه ایران مطرح کرده است که رژیم اسراییل به عنوان تنها دارنده سلاح های هسته ای در منطقه خاورمیانه تهدیدی علیه صلح و امنیت این منطقه به حساب می رود و این در حالی است که رژیم تل آویو معاهده منع تکثیر سلاح های هسته ای (NPT) را امضا نکرده و هیچ فشاری از ناحیه کشورهای غربی برای امضای این معاهده احساس نمی کند.

 تاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.