دکتر کاظم کارگشا استاد تمام پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران از سوی انجمن شیمی ایران به عنوان شمیدان برجسته کشور در سال 1393 در شاخه شیمی تجزیه انتخاب شد.

به گزارش مهر، دکتر کارگشا مدرک کارشناسی خود را در تهران و مدرک کارشناسی ارشد و دکتری خود را نیز در رشته شیمی تجزیه از دانشگاه لندن دریافت کرد و پس از اتمام تحصیلات در سال 1358 به کشور مراجعت کرده و به مدت 35 سال در عرصه آموزش، تحقیق و پژوهش مشغول خدمت است.

این استاد خلاق عرصه علمی کشور 35 مقاله ISI در مجلات و ژورنال های معتبر بین المللی به چاپ رسانده و  142 مقاله به کنفرانسها، کنگره ها و همایش های علمی ارائه کرده و همچنین تهیه 23 طرح پژوهشی، تالیف، ترجمه و چاپ 3 جلد کتاب را در کارنامه خود دارد که یکی از کتابها در سال 1386 به عنوان کتاب سال جمهوری اسلامی انتخاب و لوح سپاس دریافت کرد.

استاد راهنمای 59 دانش آموخته در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاههای تهران، صنعتی شریف، تربیت مدرس، الزهرا، خوارزمی و پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران و 6 دانش آموخته دکتری در دانشگاههای صنعتی شریف، شهید بهشتی و دانشگاه آزاد اسلامی از دیگر فعالیتهای وی محسوب می شود.

دکتر کارگشا در سالهای 90 تا 93 ریاست پژوهشکده فناوریهای پاک پژوهشگاه شیمی را به عهده داشته و به عنوان پژوهشگر برتر این پژوهشگاه نیز مورد تقدیر قرار گرفته است.

قرار است انجمن شیمی ایران، در مراسم افتتاحیه هفدهمین کنگره شیمی ایران که دهم شهریور سال جاری در دانشگاه ولیعصر رفسنجان برگزار می شود با اعطای لوح سپاس از زحمات و خدمات ارزشمند این استاد فرهیخته تجلیل کند.

تاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.