رییس پلیس پایتخت با اشاره به طرح "سامانه فوریتی 197" از استقبال شهروندان و ابراز رضایت آنان از این طرح خبر داد.
 
به گزارش ایسنا ، سردار حسین ساجدی نیا در مراسم معارفه جانشین رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون در اکثر حوزه ها، وضعیت مطلوبی داشته ایم، گفت: در طول چهار سال گذشته پلیس تهران مقام های اول ، دومی کشور را کسب کرده که امیدواریم تا پایان سال به همین وضعیت باشد.
 
وی بر مبارزه در حوزه های سرقت، موادمخدر و برخورد با اراذل و اوباش تاکید کرد و با اشاره به راه اندازی سامانه فوریتی 197 از اوایل خردادماه در کلانتری های تهران، گفت: امیدوارم به واسطه نظارت های صورت گرفته از سوی بازرسان، وضعیت بهتری را در کلانتری ها شاهد باشیم؛ این طرح به صورت جدی انجام خواهد شد، مردم هم باید پلیس را ارزیابی کرده تا بتوانیم خلاء های موجود را برطرف کنیم.
 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام تحت پوشش قرار گرفتن سایر فعالیت پلیس های تخصصی نظیر پلیس راهنمایی و رانندگی، آگاهی، امنیت، اداره اماکن و گذرنامه با فوریت های 197 در آینده نزدیک، افزود: همانند کلانتری ها، بنرهایی با موضوع دستور العمل حقوق شهروندی در جلوی در ساختمان های رده های پلیسی که با مردم سروکار دارند، نصب می شود تا شهروندان در صورت مشاهده سهل انگاری و یا شکایت بتوانند با این سامانه تماس گرفته و تیم های مزبور در اسرع وقت مراجعه و به آن رسیدگی می کنند.
 
وی با بیان اینکه براساس نظارت های مردمی صورت گرفته، سره از ناسره مشخص و عملکرد کارکنان به صورت دقیق رصد و در بوته نقد و بررسی قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: با کارکنان متخلف در این راستا به جد برخورد می کنیم هرچند میزان آنها کم است اما می خواهیم ثابت کنیم "پلیس خدمتگزار" است که باید این موضوع در مجموعه نهادینه شود.
 
وی با اشاره به اینکه قبل از انقلاب، مردم، پلیس را افرادی قلدر می دانستند گفت: اما پس از پیروزی انقلاب به واسطه اقدامات انجام شده شاهد یکسری تحولات در این سازمان بودیم به گونه ای که در دهه 80 پلیس از وضعیت مطلوبی برخوردار بود که با مطرح شدن پلیس اجتماعی، شاهد افزایش اعتماد مردم به آنان بودیم.
 
به گفته ساجدی نیا، براساس نظرسنجی صورت گرفته از سوی معاونت اجتماعی ناجا، شغل پلیس جزء 6 شغل برتر انتخابی از سوی مردم است.
 
رییس پلیس پایتخت با اشاره به استقبال شهروندان تهرانی از طرح "سامانه فوریتی 197" و نیز ابراز رضایت آنها، از رشد 20 الی 30 درصدی شمار تقدیرهای آنان از پلیس طی این مدت خبر داد و گفت: همچنین در کنار شکایات، به انتقادات شهروندان نیز رسیدگی می شود؛ برای اولین بار میزان تقدیر و تشکر از کلانتری های پایتخت نسبت به شکایت های آن، رشد قابل توجهی داشته که به منظور اطلاع از وضعیت کلانتری ها ، هر روز این موضوع رصد می شود.
 
ساجدی نیا در خاتمه با بیان اینکه سرهنگ "غلامعلی کریمی" طی حکمی از سوی فرمانده نیروی انتظامی به سمت جانشین رییس پلیس تهران منصوب شدند، وی را فردی مومن، متعهد، ارزشی، دوستدار پرسنل پلیس، آگاه و آشنا به ماموریت های متنوع و متعدد ناجا معرفی کرد.


تاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.