فرمانده نیروی انتظامی گفت: استفاده اصولی از فناوری های ارتباطی در فضای مجازی، لازمه پیشرفت در دنیای کنونی می باشد و در عصر ارتباطات این فناوری ها اجتناب ناپذیر است.
 
به گزارش ایرنا، سردار اسماعیل احمدی مقدم در بدو ورود به فرودگاه اردبیل در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: انواع فناوری های ارتباطی مانند فیس بوک ، وایبر و واتس آپ در دوره کنونی که به عصر ارتباطات موسوم شده، اجتناب ناپذیر است اما موضوع مهم در این زمینه انجام مراقبت و نظارت لازم از سوی ارگان های ذیربط به منظور استفاده اصولی و غیر مضر از این امکانات در فضای مجازی است.
 
وی سه شنبه شب اظهار کرد: رعایت بعضی نکات و ضوابط در استفاده از هرگونه فناوری جدید ضرورت دارد چراکه در غیر اینصورت به خاطر استفاده نادرست ، زیان های آن بیشتر از منافعش خواهد بود.
 
سردار احمدی مقدم خاطرنشان کرد: اگر شورای عالی فضای مجازی کار خود را در ارتباط با نحوه استفاده مشترکان از فناوری های ارتباطی مانند فیس بوک و وایبر سرعت دهد، بطور قطع نتیجه مطلوب تری در این زمینه حاصل خواهد شد.
 
فرمانده ناجا در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در ارتباط با فعالیت انصار حزب الله نیز گفت : بطور مسلم این عزیزان دغدغه حفظ ارزش ها را دارند اما بهتر است از طریق مسیر و مراجع قانونی با بعضی مسایل در جامعه برخورد کنند.
 
سردار احمدی مقدم ، با اعلام اینکه وظیفه ناجا در انجام وظایف و ماموریت ها شامل دو قسمت نظارت و پیشگیری از اقدام های مجرمانه است، افزود: ما می دانیم که برادران انصار حزب الله به منظور حفظ ارزش های اسلامی پا به میدان می گذارند و در گفت و گو هایی که داشته ایم از آنان خواسته شده که از طریق هماهنگی با ستادهای امر به معروف و نهی از منکر و بسیج ، نیروهای فعال و متعهدشان را شناسایی و سازمان های مردم نهادی را برای اشاعه فرهنگ و ارزش های اسلامی در جامعه تشکیل دهند.
 
او تاکید کرد که نیروی انتظامی از موضوع مهم امر به معروف و نهی از منکر در جامعه حمایت می کند و آماده همکاری در این ارتباط با مردم دلسوز و ارگانهای ذیربط است.
 
فرمانده ناجا در ادامه در خصوص گروه تروریستی داعش نیز گفت: هیچگونه فعالیتی در ارتباط با گروهک داعش در مرزها و نیز درون میهن اسلامی وجود ندارد اما در عین حال ممکن است که در هر جامعه ای عده ای بسیار اندکی منحرف و فریب خورده طرفدار یک گروهک تکفیری و گمراه باشند و دست به اقدام هایی از قبیل نصب پرچم و نوشتن شعار روی یک کوه زده باشند اما بطور یقین تعدادشان آن قدر اندک است که قابل ذکر نیست.
 
سردار احمدی مقدم ، با رد بعضی شایعات مبنی بر وقوع آدم ربایی و غیره توسط گروهک داعش تاکید کرد که ایران اسلامی با بیداری مردم ولایت مدار و نیز هوشیاری نیروهای اطلاعاتی ، امنیتی ، انتظامی، سپاهی و نظامی در کمال آرامش و امنیت قرار دارد.
 
فرمانده نیروی انتظامی، وضعیت مرزهای کشور را نیز امن دانست و افزود: در مرزهای جنوب شرق کشور برخی مسایلی داشتیم که با همکاری سپاه و نیروهای انتظامی این نقیصه به سرعت ترمیم شد و اکنون در تمام مرزهای ایران اسلامی شرایط مطلوبی از لحاظ امنیت وجود دارد.
 
وی ابراز امیدواری کرد که تا پایان برنامه ششم به نقطه بسیار مطلوبی در ارتباط با وجود امکاناتی مانند خانه های سازمانی ، برق ، آب و گاز ، پاسگاه ، فیبر نوری ، تجهیزات ارتباطی و اپتیکی در مرزهای ایران زمین خواهیم رسید.


تاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.