یک مقام مسئول بانکی، گردش معاملات دستگاه‌های کارت‌خوان بانکی در نیمه اول سال جاری در کل کشور را بالغ بر 426 هزار و 102 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: در این مدت 15 برابر حجم اسکناس و مسکوک در دست مردم توسط کارت‌خوان‌ها و دستگاه‌های الکترونیکی پول مبادله شده است.
به گزارش مهر احمد وادی دار در مراسم تقدیر از برترین‌های کنکور سراسری سال 93 و برندگان المپیاد ریاضی گفت: گردش معاملات دستگاه های کارت خوان بانکی در نیمه اول سال جاری بالغ بر 426 هزار و 102 میلیارد تومان است، حجم اسکناس و مسکوک در دست مردم در 3 ماه اول سال 29 هزار و 82 میلیارد تومان بوده است.
عضو هیئت مدیره بانک پاسارگاد با اشاره به اینکه 15 برابر حجم اسکناس و مسکوک در دست مردم در 6 ماه اول سال توسط بانکها از طریق دستگاه های کارت خوان و دستگاه های الکترونیکی مبادله شده است، تصریح کرد: با فرض ثابت ماندن شرایط تا پایان سال که البته بیش از این خواهد بود، این حجم به 30 برابر خواهد رسید، با این وجود حجم سرانه اسکناس در کشور نسبت به جمعیت کشور بالا است.
وی از افزایش 60 درصدی حجم تراکنش های بانکداری الکترونیک و 70 درصدی مبالغ آن در شهریورماه امسال نسبت به شهریورماه سال گذشته خبرداد و بیان کرد: در موبایل بنکینگ هم به لحاظ مبلغ با رشد 200 درصدی مواجه بودیم.
وادی دار در بخش دیگری از سخنان خود به مسئولیت های اجتماعی بانک در ارتباط با جوانان و نخبگان کشور اشاره کرد و افزود: تاکنون 105 نفر از برترین ها و نخبگان علمی کشور تحت حمیات بانک درآمده اند، همچنین حمیات از بخش پژوهش و کتابخوانی و مدرسه سازی هم در اولویت‌های ما است و با انعقاد قرارداد با دانشگاه‌های بزرگ از ایده های نو حمایت مالی می‌کنیم. یکی از برنامه های در دست اجرا هم ترویج فرهنگ اهدای عضو است.
همچنین در این مراسم ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، افزایش کیفیت آموزش علی را از نیازهای امروز دانست و افزود: حمایت از بهترین‌های نظام آموزشی کشور بخشی از توسعه نظام کلان کشور و حمایت از نظام آموزش عالی کشور محسوب می‌شود.
در این مراسم محقق داماد رئیس هیئت امنای دانشگاه خاتم نیز با اشاره به رابطه بین مذهب و اخلاق مذهبی و زندگی دنیوی، گفت: مذهب را باید وارد زندگی روزمره کنیم، مذهب یک کار تشریفاتی، شعاری و مناسکی که نقشی در زندگی ندارد، نیست و اگر برداشت ها غیر از این باشد خطری خواهد بود که فقر را زیاد می کند.
وی با اشاره به موضوع فرار مغزها، بر ایجاد جاذبه در دانشگاه‌های کشور تاکید و تصریح کرد: این موضوع که نخبگان کشور برای ادامه تحصیل و زندگی سایر کشورها را بر می گزینند باید ریشه یابی شود و قابل توجه است.

تاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.