اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

گزارشی از تخلف در آزمون دانشگاه آزاد نداشتیم/اعلام نتایج در شهریور

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تاکنون هیچ گزارشی درخصوص تقلب و یا تخلف در آزمون غیرپزشکی این دانشگاه به مرکز آزمون ارجاع نشده و کنکور با نهایت صحت برگزار شده است.

عبدالله سجادی جاغرق رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس درخصوص دریافت گزارش تخلف و یا تقلب در آزمون سراسری دانشگاه آزاد گفت: جالب است که تاکنون هیچ گزارشی به مرکز آزمون درباره تخلف در آزمون ارسال نشده است.

وی با بیان اینکه این آزمون جزو کم تخلف‌ترین آزمون‌های دانشگاه آزاد بود، اظهار داشت: شاید در حوزه‌های امتحانی صورت جلسه‌ای درخصوص تقلب و یا مسائل مشکوک وجود داشته است اما در این زمینه هیچ گزارشی به مرکز آزمون ارجاع داده نشده است.

جاغرق با تاکید بر اینکه کنکور امسال با نهایت صحت برگزار شد، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا هفته دوم شهریورماه نتایج نهایی اعلام شود تا در پایان شهریور امکان تکمیل ظرفیت فراهم شود.

به گزارش فارس، آزمون غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با رقابت491 هزار و 261 داوطلب در چهار نوبت صبح و عصر پنج‌شنبه و جمعه 15 و 16 تیرماه برگزار شد.

در روز اول این آزمون 250 هزار و 817 داوطلب در نوبت صبح پنج‌شنبه در رشته‌های زیرمجموعه‌های یک و 2 و 4 و 6 تا 9 مجموعه یک گروه آزمایشی ریاضی و فنی مهندسی و ‌رشته‌های‌ زیر مجموعه‌های 3 و 5 و 10 مجموعه یک گروه ریاضی و فنی و مهندسی در نوبت عصر پنج‌شنبه به رقابت پرداختند.

آزمون رشته‌های مجموعه 3 و 4 دفترچه راهنمای گروه آزمایشی علوم انسانی در صبح روز جمعه 16 تیر ماه با شرکت 149 هزار و 476 داوطلب و آزمون گروه علوم تجربی، کشاورزی و دامپزشکی با رقابت 72 هزار و 241 داوطلب، آزمون گروه آزمایشی زبان با رقابت 12 هزار و 63 داوطلب و آزمون گروه آزمایشی هنر با رقابت 6 هزار و 664 داوطلب در بعداز ظهر روز جمعه 16 تیر ماه برگزار ‌شد./فارستاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.