صالح:هيچ تيمي امسال در حاشيه امنيت قرار ندارد

 

سرمربي تيم فوتبال سايپا مي‌گويد تيمش در لحظات پاياني بازي مقابل فجرسپاسي بدشانس آورد و اگر اين طور نمي‌شد مي‌توانست سه امتياز را از آن خود کند.

مجيد صالح درباره بازي تيمش مقابل فجر شهيد سپاسي، اظهار کرد: بعد از باختي که در هفته قبل مقابل سپاهان داده بوديم، توانستيم بازي خوبي را ارائه دهيم و حريف را در زمينش جمع کنيم. حتي مي‌توانستيم در اين بازي پيروز باشيم، اما در 30 ثانيه آخر بازي، منطقه جريمه شلوغ شد و به اشتباه روي توپي که خودم هم هنوز نفهميدم چه شد، گل تساوي را دريافت کرديم.

وي افزود: تنها يک گام مانده بود تا بازيکنان مزد تمام زحمات‌شان را بگيرند، اما متاسفانه در آن شرايط سخت دقيقه 94 بعضي وقت‌ها هم اشتباه رخ مي‌دهد، اما با اين حال از ارزش‌هاي بازيکنانم چيزي کم نمي‌شود.

صالح در ادامه درباره عملکرد کريم انصاري فرد در اين بازي، بيان کرد: انصاري فرد در اين بازي نيز زحمتش را کشيد و آن روندي که از تيم ملي شروع کرده بود را در سايپا نيز ادامه داد. من در کل از تمام بازيکنانم به خاطر برگشت روحيه‌شان پس از باخت در کرج به سپاهان ممنونم.

سرمربي سايپا همچنين در پاسخ به اين پرسش که آيا به انتظاراتي که در ابتداي فصل از سايپا داشتيد، رسيده است؟ تصريح کرد: هنوز خيلي مانده تا به آن خواسته‌هايم برسم. در مرحله اول مي‌خواهيم شخصيت تيم را برگردانيم و اين در اولين فرصت بايد انجام شود. جايگاه سايپا در جدول اين نيست. نمي‌خواهم بگويم حتما بايد بالاي جدول باشيم اما اين جاي جدول هم جاي ما نيست و جايگاهي بهتر از اين بايد داشته باشيم اما نمي‌دانم چقدر زمان مي‌برد تا به آن شرايط ايده‌آل‌مان برگرديم.

صالح در ادامه خاطر نشان کرد: دو هفته سنگين را داشتيم که يک هفته را پشت سر گذاشتيم و هفته آينده در تبريز بازي داريم. در کل قرعه‌ها طوري است که ما در دور رفت دو بازي پشت سر هم بيرون از خانه داريم، اين در حالي است که برخي از تيم‌ها دو بازي برگشت را بيرون از خانه انجام مي‌دهند.

سرمربي سايپا همچنين درباره ارزيابي‌اش از تيم‌هاي حاضر در ليگ امسال گفت: همه تيم‌هاي حاضر امسال خوبند. تا به اينجا تيم بدي نداشتيم. من حتي جايگاه مس کرمان را در اينجا نمي‌بينم. مس تيم خيلي خوبي است. مس سرچشمه تازه به ليگ برتر آمده، اما مس کرمان دستخوش حوادث شده که به اينجا رسيده است. کيفيت فني بازيکنان اين تيم خوب است. يا حتي فجر سپاسي نيز تيم جوان و خوبي است و در آينده بهتر هم خواهد شد. سايپا نيز همين طور است و جايگاهش اينجا نيست. به هر حال تيم‌ها از لحاظ کيفي به هم نزديک‌اند و نتايج نيز به هم نزديک است. راه‌آهن با آن شرايطش 75 دقيقه استقلال را شکست داده بود. به اعتقادم هيچ تيمي در حاشيه امنيت نيست و حتي در آينده صدرنشينان هم به خطر مي‌افتند.

گفتنی است، تيم فوتبال سايپا البرز در بازي هفته دهم ليگ برتر مقابل فجر سپاسي شيراز قرار گرفت و در نهايت به نتيجه‌ تساوي يک بر يک دست يافت.تاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.