اخبار,اخبار سیاسی,مصطفی پورمحمدی


 اخبار سیاسی - توضیحات پورمحمدی درباره گزارش دولت از بند 350 و «من روحانی هستم»

خبرنگار خطاب به پورمحمدی گفت آقای نوبخت گفتند که شما مسئول کمیته پیگیری بند 350 اوین هستید. این موضوع به کجا رسید؟ پورمحدی در پاسخ گفت: اصلا چنین کمیته ای به این معنایی که شما می‌گویید نبوده است.

وزیر دادگستری از تهیه گزارشی از سوی دولت درباره بند 350 زندان اوین خبر داد.

به گزارش ایسنا، مصطفی پورمحمدی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آقای محسنی‌اژه‌ای گفته‌اند در لیست 575 نفره بدهکاران بانکی، افرادی دارای بدهی بالای 10 میلیارد تومان هستند. این افراد چند نفرند؟ گفت: ما هنوز در وزارت دادگستری روی این لیست کار نکردیم و گزارش را هم از آقای محسنی‌اژه‌ای نگرفته‌ایم.

خبرنگاری با اشاره به اینکه دادستانی تهران از معاونت حقوقی دولت خواسته موارد خلاف سی دی «من روحانی هستم» را برای بررسی اعلام کند، نظر پورمحمدی را در این باره پرسید که وی در پاسخ گفت: به هر حال مواردی در این سی دی مطرح است که با واقعیت ها تطبیق داده نمی شود، ضمن اینکه توزیع و تکثیر آن بدون اجازه از مراجع قانونی بوده است.

وی ادامه داد: به هر حال اینها مشکلاتی است که وجود دارد. غیر از اینکه مصادیق خلافش را مطلعین تاریخی باید بگویند و دفتر ریاست جمهوری یا معاونت حقوقی آن را اعلام کنند، تکثیر آن نیز بدون اخذ مجوز از مراجع مربوطه بوده است.

وزیر دادگستری در پاسخ به این سوال که آیا خود دادستانی هم می‌تواند به این قضیه ورود کند؟ گفت: بله دادستانی ورود کرده است، اما برای تحقیق و تشخیص مصادیق از معاونت حقوقی سئوال کرده است.

خبرنگار خطاب به پورمحمدی گفت آقای نوبخت گفتند که شما مسئول کمیته پیگیری بند 350 اوین هستید. این موضوع به کجا رسید؟ پورمحدی در پاسخ گفت: اصلا چنین کمیته ای به این معنایی که شما می‌گویید نبوده است.

وی افزود: گفته شد بنا شده گزارشی در دولت تهیه شود و گزارش هم تهیه شده و گزارش تکمیلی هم انجام می شود و در هر حال مقامات قضایی زندان باید پاسخ روشن را بدهند.

پورمحمدی در پاسخ به این سوال که آیا دفاعیات آقای اسماعیلی در خصوص بند 350 اوین را قبول دارید؟ گفت: به هر حال توضیحاتی داده شده و اگر ادعایی خلاف آن هم باشد طبعا باید از رییس جدید سازمان زندان‌ها سئوال شود تا اطلاعات تکمیلی را ارائه کنند.
اخبار سیاسی -  ایسنا 

 تاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
قیمت سرور | قیمت پرینتر | دستگاه حضور غیاب ، دستگاه فتوکپی
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه حضور و غیاب
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.