اخبار,اخبار سیاسی ,من روحانی هستم

 

اخبار سیاسی - وزارت ارشاد: با عوامل "من روحانی هستم" برخورد می کنیم

دبیر ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی هنری وزارت ارشاد اظهار کرد ما به عنوان متولی عرضه محصولات فرهنگی باید از حرمت شکنی در کشور جلوگیری کنیم حال این اتفاق درباره هر شخصیتی باشد.

دبیر ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فیلم من روحانی هستم بدون مجوز وارد فضای مجازی شده و غیرقانونی است و ما از طریق نیروی انتظامی پیگیر برخورد با عوامل آن هستیم.

سعید جابری انصاری در گفت گو با ایرنا افزود: هرگونه محصول فرهنگی در فضای مجازی تولید، تکثیر و عرضه شود باید از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز بگیرد.

وی با اشاره به اینکه فضای انتقاد و نقد در جامعه باز است و بارها رئیس جمهور بر آن تاکیده کرده افزود: اما برخی انتقاد را با حرمت شکنی اشتباه گرفته اند. ما این موضوع را پیگیری می کنیم چرا که معتقدیم اگر جلوی این موضوعات گرفته نشود ممکن است گستاخان در آینده به موضوعات اعتقادی ما هم انتقاد کنند.

دبیر ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی هنری وزارت ارشاد اظهار کرد ما به عنوان متولی عرضه محصولات فرهنگی باید از حرمت شکنی در کشور جلوگیری کنیم حال این اتفاق درباره هر شخصیتی باشد.

وی گفت: موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای به صراحت اشاره کرده اقلامی که بدون مجوز وارد فضای مجازی و یا در قالب لوح فشرده، عکس، موسیقی و .... عرضه شود غیر قانونی بوده و با آن برخورد لازم انجام خواهد شد.

جابری انصاری خاطرنشان کرد: این گونه اقدامات تفرقه افکنانه هیچ سنخیتی با منویات مقام معظم رهبری مبنی بر وفاق ملی ندارد. در این شرایطی که ما در موضوعات کلان به دنبال مذاکره با کشور های غربی هستیم حتما نیاز به وحدت ملی داریم و این گونه اقدامات که بدون مجوز صورت می گیرد، هیچ توجیه قانونی ندارد.

وی ادامه داد: ما اگر به اطاعت از رهبری اعتقاد داریم باید کسانی که مانع وفاق و وحدت ملی می شوند را طرد کنیم. چه معنی دارد در این شرایط کشور که مدام رهبر معظم انقلاب به وحدت اشاره می کنند کسانی فیلمی را بدون کسب مجوز در فضای مجازی کشور پخش کنند.

دبیر ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی هنری وزارت ارشاد با بیان اینکه از تمامی جریان های سیاسی می خواهیم که در مقابل این رفتار های غلط موضع گیری کنند، تاکید کرد: این اتفاق اگر فراگیر شود ممکن است برای هر جریان سیاسی در کشور رخ دهد و موجب حرمت شکنی مسئولان دیگر نیز شود، بنابراین جریان های سیاسی باید محصولاتی که به صورت غیر مجاز عرضه می شود را محکوم کنند.

جابری انصاری خاطرنشان کرد: با توجه به فضای مناسبی که در قوه قضائیه کشور حاکم است ما از دوستان خواهش می کنیم زودتر پیگیر این قضیه باشند. چون شنیده های ما حاکی از این است که بخش دوم این مستند هم در حال پخش است. البته ما هم در معاونت حقوقی وزارت ارشاد به جد پیگیر این موضوع هستیم. و دوستانمان در نیروی انتظامی هم این موضوع را پیگیری کرده اند و به زودی با عوامل این فیلم برخورد خواهد شد. 

اخبار سیاسی - ایرنا

 تاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.