در تذکرات امروز مجلس شوراي اسلامي، عملکرد مطبوعات مورد اعتراض تعداد زيادي از نمايندگان مجلس قرار گرفت و بيشترين تذکرات را به خود اختصاص داد.  

به گزارش برنا، "محمد حسن ابوترابي فرد" نايب رييس دوم مجلس شوراي اسلامي پس از نطق هاي پيش از دستور امروز مجلس ، تذکرات کتبي نمايندگان به مسئولان اجرايي کشور را قرائت کرد.

اعلمي و جبارزاده نمايندگان تبريز، شجاع پوريان نماينده بهبهان، شهبازخاني نماينده ملاير، طباطبايي نژاد نماينده اردستان، عليخاني نماينده بويين زهرا و آوج، انوري نماينده ايلام، قمي نماينده پاکدشت، سادات موسوي نماينده مبارکه، وزيري نماينده کهنوج، حق شناس نماينده بندر انزلي، گرامي مقدم نماينده بجنورد، اميري نماينده زرند، مرتضوي نماينده فارسان، تابش نماينده اردکان، آفريده نماينده شيروان، هاشمي نماينده ميانه، اسماعيل زاده نماينده فلاورجان، پيرمؤذن نماينده اردبيل، عليخاني نماينده قزوين و قياسي مرادي نماينده شبستر از وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي ضرورت برخورد قانوني با نشريات مکتوب و الکترونيکي دولتي و وابسته به دولت که به اهانت و هتاکي عليه مراجع مبادرت مي ورزند را مطابق ماده 27 قانون مطبوعات خواستار شدند.

موسوي نماينده مردم فيروز آباد علاوه بر تذکر به وزير نيرو در تأمين بودجه براي پرداخت حقوق معوقه کارگران سد سلمان فارسي از وزير جهاد کشاورزي و بازرگاني نيز خواست تا به ضرورت خريد خرما به قيمت تضميني از باغداران شهرستانهاي قير و کازرين توجه شود.

يحيوي و بروجردي نمايندگان بروجرد از وزير بازرگاني مشخص شدن علت عدم اجراي جبران زيان وارده به چغندر کاران زيان ديده در اثر واردات بي رويه را خواستار شدند.

محمد ياري، نماينده مردم تالش از وزير مسکن و شهرسازي رسيدگي جدي به وضعيت نابسامان مديريت کارخانه خانه سازي اراده جان رضوان شهر و نظارت بر نحوه فروش کارخانه و تضمين اداره فعاليت آن پس از فروش را خواستار شد.

امامي راد، نماينده کوهدشت به وزير علوم و تحقيقات و فناوري و وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي جلوگيري از ضعف مديريت رياست دانشگاه پيام نور کشور و مديريت مدير کل ارشاد استان لرستان را تذکر داد.

شيخ، نماينده شوشتر و نادران، نماينده تهران در حوزه خود از وزير کشور رسيدگي به عدم تعيين فرماندار شهرستان شوشتر و اقدام عاجل در انتساب فرماندار جديد و همچنين جلوگيري از دخالت در ساماندهي جريانات خاص سياسي و حمايت مالي و سياسي از خطا کاران توسط استاندار تهران را خواستند.

شاهي عربلو، نماينده رباط کريم از وزير بهداشت تقاضا کرد تا به شروع عمليات اجرايي بيمارستان 200 تخت خوابي در شهرستان رباط کريم سرعت بخشد.

يحيي زاده، نماينده تفت علاوه بر درخواست از وزير بهداشت در رعايت بهداشت در توليد وسايل نايلون باتوجه به گزارشات نگران کننده به رييس جمهور تأکيد کرد که اثر نفيس فروخته شده در بازار لندن بايد پس گرفته و در آينده نيز از اين مسايل پيشگيري شود.

زنگنه، نماينده اهواز از وزير امور اقتصادي و دارايي تقاضا کرد، اختيارات اعتباري بانک هاي دولتي استان خوزستان با توجه به مصوبه هيات دولت در استان تا سقف 100 ميليارد ريال افزايش يابد.

شايق، نماينده تبريز با اشاره به اکثريت تحت پوشش سازمان تأمين اجتماعي از وزير رفاه و تأمين اجتماعي خواستار اقدامات لازم براي احداث مراکز درماني مناسب تأمين اجتماعي در شهرستان هاي اسکو و آذر شهر شد.

حبيب زاده، نماينده مردم بوکان از وزير راه تقاضا کرد، در رابطه با تسريع در شروع عمليات چهارخطه کردن مسير جاده مياندوآب _ بوکان و سقز به طرف کرمانشاه اقدام لازم را انجام دهند.

حسني، نماينده نايين به رييس جمهور دستور پيگيري عدم تحويل کارت سوخت به آژانس هاي مسافربري شهرستان نايين و دستور تسريع در پرداخت ريالي و ارزي طرح سيمان ويژه انارک در شهرستان نائين از طرف بانک صنعت و معدن را تذکر داد.

سيرجاني، نماينده سيرجان و بردسير از وزير را راه و ترابري تسريع در اتمام طرح آزاد راه سيرجان _ زيد آباد و از وزراي کار و امور اجتماعي و رفاه و تأمين اجتماعي ضرورت رفع مشکلات بازنشستگان صنايع مس و فولاد را خواست.

 تاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.