گروه حوادث؛ مرد جوان وقتي با مخالفت مادر دختر مورد علاقه اش براي ازدواج رو به رو شد او را کشت تا بتواند به خواسته اش برسد. اين مرد که فريد نام دارد پس از قتل، صورت مقتول را متلاشي کرد تا جسد شناسايي نشود.

يک هفته پيش دختري جوان به ماموران پليس بندرعباس خبر داد مادرش به نام ميمنت گم شده است. با شکايت اين دختر تحقيقات آغاز شد و ساعاتي بعد ماموران پليس جسد غرق در خون زني را که زير يک پل رها شده بود، پيدا کردند.

صورت جسد بر اثر ضربات وارده کاملاً از بين رفته و قابل شناسايي نبود به همين دليل به دستور بازپرس جنايي، جنازه به پزشکي قانوني انتقال يافت تا هويت وي شناسايي شود. ماموران با تطبيق مشخصات جسد کشف شده با ميمنت احتمال دادند مقتول همان زن مفقود شده باشد. بنابراين دختر وي به پزشکي قانوني احضار شد. دختر جوان گفت اين جسد به مادرش تعلق دارد ولي نمي داند چه کسي اين کار را با او کرده است.

بررسي هاي پليسي نشان داد ميمنت از مدتي قبل با جواني به نام فريد درگيري داشته و با ازدواج فريد با دخترش مخالفت مي کرده است. با روشن شدن اين موضوع دختر مقتول مورد بازجويي قرار گرفت.

وي گفت؛ فريد به من ابراز علاقه مي کرد و از مادرم مي خواست با ازدواج ما موافقت کند اما مادرم قبول نمي کرد. معتقد بود فريد لياقت من را ندارد و نمي تواند مرا خوشبخت کند. به همين خاطر هم فريد با او دشمني مي کرد. با توجه به اينکه فريد بارها مادرم را تهديد کرده بود، احتمال دارد او مادرم را به قتل رسانده باشد.

در اين بين وضعيت جسد نشان مي داد ميمنت قرباني يک انتقام گيري شده است و عامل اين جنايت فقط قصد کشتن او را نداشته بلکه مي خواسته از وي انتقام بگيرد.

بنا بر اين فرضيه قاتل بودن فريد قوت گرفت و وي براي انجام تحقيقات بيشتر دستگير شد. مرد جوان به قتل ميمنت با همدستي دو نفر ديگر اعتراف کرد و گفت؛ من عاشق دختر ميمنت بودم و مي خواستم با اين دختر ازدواج کنم اما مقتول مانع مي شد. او مي خواست جلوي خوشبختي ما را بگيرد. من مي دانستم دختر ميمنت هم من را دوست دارد و فقط به خاطر مخالفت هاي مادرش نمي خواهد با من ازدواج کند.

وي ادامه داد؛ چندين بار با ميمنت قرار گذاشتم و به او گفتم بايد دست از مخالفت هايش بردارد و اجازه دهد من و دخترش با هم ازدواج کنيم اما او همچنان مقاومت مي کرد. روز قبل از حادثه با وي قرار گذاشتم تا براي آخرين بار خواسته ام را مطرح کنم. ميمنت اصلاً به حرفم گوش نمي داد و مي گفت در هر شرايطي جوابش منفي است. من هم با همدستي دو دوستم او را به قتل رساندم تا بتوانم با دخترش ازدواج کنم.

ماموران با توجه به اعترافات فريد، دو همدست او را بازداشت کردند و تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد.  

تاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.