فارس: رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس طي نامه‌اي به رئيس سياست خارجي پارلمان آلمان تاكيد كرد: آيا پناه بردن به دادگاه و شكايت از تعرض يك نژادپرست آلماني در كشور شما گناه است كه در برابر چشمان رئيس دادگاه وي اين گونه بي‌رحمانه به قتل مي‌رسد.

علاءالدين بروجردي رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس هشتم طي نامه‌اي به پولنتس رئيس سياست خارجي پارلمان آلمان در خصوص كشته شدن مروه الشربيني بانوي محجبه مصري در دادگاه آلمان اعتراض خود را نسبت به اين فاجعه دردناك اعلام كرد.

متن كامل نامه به اين شرح است:

جناب آقاي پولنتس رئيس كميسيون سياست خارجي مجلس آلمان
آنچه مرا واداشت كه اين نامه را به جنابعالي بنويسم صحنه دهشتناك كشتن يك انسان بي‌گناه، آن هم مادر در برابر چشمان وحشت زده فرزند و همسر وي در دادگاه آلمان است و تأسف بارتر اينكه پليس امنيتي دادگاه به جاي نجات اين زن بي‌گناه مصري همسر وي آقاي علي عكاض دانشجوي دوره دكتراي ژنتيك كه براي نجات همسرش از كشته شدن به كمك وي شتافته بود، تير اندازي و وي را مجروح نموده است.   دادگاه در همه جاي دنيا امن‌ترين نقطه و پناهگاه انسان‌هاي بي‌گناه است كه براي دفاع از حق خود به قانون پناه مي‌برند، دادگاه مكان مقدس است كه به جاي ترور منطق و به جاي سلاح قانون در آن حرف آخر را مي‌زند.
جاي تعجب و شگفتي فراوان است كه در آلمان به عنوان كشور مدعي دموكراسي و دفاع از حقوق بشر اين فاجعه دردناك كه احساسات هر انساني را به شدت جريحه‌دار مي‌سازد در دادگاه اتفاق مي‌افتد.

راستي گناه خانم مروه الشربيني چه بود؟ كه اينگونه وحشيانه در دادگاه آلمان به قتل رسيد، آيا پناه بردن به دادگاه و شكايت از تعرض يك نژادپرست آلماني در كشور شما گناه است كه در برابر چشمان رئيس دادگاه آلمان اين خانم اين گونه بي‌رحمانه به قتل مي‌رسد و تأسف بارتر اينكه همسر وي كه براي دفاع از او دخالت كرده است به ضرب گلوله مأمورين امنيتي دادگاه آلمان مجروح مي‌شود. يعني پليس كشور شما به جاي حمايت از يك زن بي‌گناه در حال كشته شدن به همسر وي كه براي دفاع از او به كمكش شتافته است شليك مي‌كند، آنگاه شما افتخار مي‌كنيد كه در كشورتان اعدام را ممنوع كرده‌ايد و به ديگران نيز توصيه مي‌نماييد كه به شما تأسي نمايند.

شما كشتن افراد جنايتكار را ممنوع مي‌كنيد ولي اجازه مي‌دهيد افراد بي‌گناه كشته شوند راستي اين چه منطقي است كه در كشور شما حاكم است.

جناب آقاي پولنتس رئيس كميسيون سياست خارجي آلمان
آيا هنوز هم فكر مي‌كنيد جهان غرب با كشتن اين زن بي‌گناه در دادگاه و با كشتن يك ايراني در كانادا توسط پليس و با فاجعه شكنجه‌هاي قرون وسطي و زندان گوانتانامو و با شكنجه‌هاي وحشيانه ابوغريب و با ده‌ها نمونه ديگر از نقض حقوق بشر باز هم بايد سردمدار دفاع از حقوق بشر باشد و خود را در جايگاهي بداند كه به ديگر كشورها درس حقوق بشر بدهد؟

اجازه دهيد منصفانه قضاوت كنيم و به جهانيان اجازه دهيم به ادعاهاي غرب از حقوق بشر و عدالت با شك و ترديد بنگرند و به آنها حق بدهيم كه واقعيت‌هاي تلخ جهان غرب را همانند كشتن وحشيانه زن مصري در دادگاه آلمان به عنوان ملاك‌هاي قضاوت خود قرار دهند و غرب نيز از توهم موجود خارج شود و واقعيت‌هاي تلخ را با شهادت بپذيرد و اعلام نمايد.

چناب آقاي پولنتس اميدوارم اين نامه بتواند سر آغاز بحث جديدي ميان جمهوري اسلامي ايران و آلمان با توجه به مذاكرات مستمري كه رؤساي كميسيون‌هاي سياست خارجي دو كشور با يكديگر دارند قرار گيرد كه اين گونه واقعيت‌هاي غرب را مورد بحث و گفت‌وگو قرار دهيم.  

تاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.