عصر ایران ورزشی-مديرعامل باشگاه سپاهان با رد شايعه بازگشت لوکا به اصفهان گفت: صد در صد سال آينده قلعه‌نويي هدايت تيم ما را بر عهده خواهد داشت.
   
 مديرعامل باشگاه سپاهان  در مورد حذف سپاهان از ليگ قهرمانان آسيا، قهرماني اين تيم در ليگ برتر و حاشيه‌هاي به وجود آمده براي سپاهان در طول فصل اظهاراتي را بيان کرد که در زير مي‌خوانيم:

ساکت: برنامه‌ريزي براي کسب موفقيت و قهرماني داشتيم. از ابتداي فصل هم تلاش بازيکنان و کادر فني در همين مسير بود. خدا را شکر مي‌کنيم که اين موضوع محقق شد هر چند که در آسيا اسير اتفاقات نادر فوتبال شديم و فوتبال روي ديگر خودش را به ما نشان داد، اما صبوري پيشه کرديم.

البته قهرماني در هر 2 جبهه هدف ما بود، اما قهرماني در ليگ برتر چون تورنمنتي سنگين و فرسايشي است و براي هميشه در تاريخ فوتبال ايران خواهد ماند از جايگاه و ارزش بالايي برخوردار است، به خصوص اينکه سپاهان در دهه 80 براي دومين بار به عنوان قهرماني دست پيدا کرد، اين چيزي است که تا به حال براي هيچ تيم شهرستاني اتفاق نيفتاده است از طرف ديگر سپاهان در انتقال قهرماني از تهران به شهر ديگري سنت شکني کرده است.


  مديرعامل باشگاه سپاهان افزود: رقيبان خارج از ميدان ما بعضاً بيشتر از رقباي داخل ميدان ما بودند و چيزي که در فوتبال ايران وجود دارد اين است که هر تيمي که در جايگاه بالاي فوتبال قرار مي‌گيرد و شأن و موقعيت بالايي دارد همه به نوعي به دنبال تخريب آن هستند. به هر حال بخشي از فوتبال، مسائل حاشيه‌اي و بيروني است که در ايران متاسفانه بيشتر است و خيلي‌ها که توان رقابت داخل زمين را ندارند از ابزارهاي حاشيه‌اي استفاده مي‌کنند که امسال عليه سپاهان خيلي زياد بود. تخريب‌ها و بيانيه‌ها در راستاي يک رقابت همه‌جانبه غيراخلاقي و غيرسالم بود.

 وي گفت:ما يک مجموعه هستيم و از روزي که کار را با هم شروع کرديم تمام شرايط يکديگر را پذيرفتيم و هر اتفاقي که در طول فصل رخ داد همه در آن سهيم هستند و به حضور شخص خاصي برنمي‌گردد. از ابتدا با هم بوديم و در يک مسير مشترک حرکت مي‌کرديم و هر آنچه در اين مسير اتفاق مي‌افتد بايد تحمل کنيم و در ارتباط با خودمان تلقي کنيم و خط مرز خاصي براي آن قائل نباشيم.

 وي تاکيد کرد: موضوعي که هيات مديره پيش از ديدار با العين مصوب کرد، ادامه همکاري با کادر فني فعلي بود و اين سياست تشکيلات رسما اعلام شد. مطمئن باشيد صددرصد همکاري خود را با قلعه‌نويي ادامه خواهيم داد؛ اين موضوعي بوده که قبلاًهم اعلام شده و تصويب هيات مديره را به همراه داشته است.

 درخصوص بازيهاي باقيمانده گفت:هر 2 بازي باقيمانده از اهميت خاصي براي ما برخوردار است و بايد نقش خودمان را به عنوان يک تيم تأثيرگذار در جدول مسابقات انجام دهيم و مسئوليت ورزشي خود را کامل کنيم، اعضاي هيئت مديره هم  بر اين موضوع تأکيد کرده‌اند و بايد با انگيزه کامل در اين مسابقات حاضر شويم. براي ديدار مقابل پيکان هم که در فولادشهر برگزار مي‌شود برنامه‌هاي ويژه‌اي پيش‌بيني کرده‌ايم که مهم‌ترين آن به خاطر تقارن با ايام فاطميه اين است که تيم و هواداران بعد از اين ديدار در قالب کارواني به گلستان شهداي اصفهان خواهند رفت و اين قهرماني را تقديم شهداي اصفهان مي‌کنند.

با توجه به اینکه قلعه نوعی توانست شپاهان را به قهرمانی برساند ولی شاید حذف از لیگ قهرمانان آسیا تا حدودی شیرینی این موفقیت را کمرنگ کرده است.

لذا شایعاتی در جامعه فوتبالی به وجود آمده است که شاید قلعه نوعی فصل بعد دیگر در سپاهان نباشد، ولی صحبت های ساکت مدیر عامل تیم قهرمان لیگ با صحبت هایش تا حدودی به شایعات مطرح شده پایان داد.

 

تاريخ : | | نویسنده : dlkon |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.